Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

KARŞIYAKADA UMUT BİTMEZ - Gökhan ÖZYURTLU

17.09.2018 - kafsinkaf.org

Maçtan önce takımın sempatik golcüsü Bartu Umut yanıma geldi ve "Gökhan abi bugün gol atacağım, lütfen fotoğraflarımı çeker misin" dedi. Gülümseyerek, "Bartu önce oyuna girmen gerek, sen gol at da ben istediğin kadar fotoğraf çekerim" diyerek karşılıklı gülüştük. Maç başladı, Hakan Kuş yine golleri bir bir kaçırıyor, ben ise içimden "Hakan'ın yerine bir gün de Bartu ile maça başlasak ne değişir" diye geçiriyorum...

BARTU DAHA NE YAPSIN

Karşılaşmanın 68. dakikası ve Bartu Umut sonunda oyuna giriyor. 7 dakika sonra muhteşem bir kafa vuruşuyla beraberliği sağlıyor. Golden 9 dakika sonra ise genç oyuncu yaptırdığı penaltı ile Karşıyaka'nın öne geçmesini sağlıyor. Genç Bartu daha ne yapsın? Yıllardır yedek beklemenin hırsıyla son 25 dakikada oyuna girip KSK'nin kötü talihini değiştiriyor. Bravo sana Bartu, emimin bundan sonra sana daha çok şans verilecek ve sen de bunu değerlendireceksin.

BAŞARI UZAK DEĞİL

Karşılaşmanın geneline bakacak olursak;
Karşıyaka gol pozisyonuna girmekte pek zorlanmıyor. Zorlandığı nokta son vuruşlar. Hakan üzerindeki tutukluğu atarsa mutlaka katkı koyacak. Ancak KSK'nin Doğukan'la Battal'la, Görkem'le Harun'la ve dün olduğu gibi Bartu ile skor üretmesi gerekiyor. Yoksa tüm yük Hakan'a bırakılırsa sıkıntı olur. Özet olarak; yönetim üzerine düşeni fazlasıyla yapıyor, taraftar desteğini her geçen gün arttırıyor, oyuncular lige ısınıyor, öyleyse güzel günler çok uzak değil. Karşıyaka umudunu kaybetmezse, başarıyı mutlaka yakalar..