Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

GÜZEL GÜNLER GELECEK - GÖRKEM TÜRKYILMAZ

03.09.2018 - kafsinkaf.org

Karşıyaka uzun yıllar sonra 3.
Lig'de mücadele ediyor. Yaşanan sancılı sportif günlerden sonra Van'da ortaya konacak performans çok önemliydi. Takım bildiğimiz takım. Savunma, orta saha ve hücum attı aynı. Eldivenleri eline geçiren 20 yaşındaki Erdoğan sanki 40 yıldır kalede. Dün ilk profesyonel maçını oynayan Erdoğan gelecek için güven ve umut verdi. Karşıyaka dün bir deplasman takımının bulacağı pozisyondan daha fazlasını buldu. Tartışmalı ofsayt sonrası Hakan Kuş'un verilmeyen golü, Doğukan'ın kendisine yakışmayan şekilde çerçeveyi bulamaması, KSK adına şanssızlıktı. Bunlar olsa düğün bayram olacaktı. Ama olsun sahada yer alan futbolcular armanın hakkını verdi.

HUZURLU BİR TAKIM

Karşıyaka'da son yıllara bakıldığında en huzurlu başlangıcın yapıldığı rahatlıkla söylenebilir. Transfer yasağı ve takımdan ayrılan tecrübeli oyuncuların bulunmasına rağmen hiçbir maddi sorun yaşanmadı.
Bu Kaf-Kaf için son dönemlerde alışık olduğumuz bir tablo değildi. Maddi konulardaki başarı umarım bu sezon sahaya olumlu bir şekilde yansır. Çünkü takımda bulunan oyuncuların bu saatten sonra maddi konularla sorunları olmayacak.
Onlardan beklenen tek şey sahada armanın hakkını vermek. O arma için kimler neler yapıyor. En güzel örneğini dün gördük. 90 dakikayı izlemek, tribünde Kaf Sin Kaf diye haykırmak için 3504 kilometre yol teptiler. Sadece maç sonrası o taşıdığınız formanın sırılsıklam olması için.
Dün o armanın hakkını verdi futbolcular.
Bir tek gol eksikti galibiyet için, o da gelecektir.
Güzel günler yakında...

GÖRKEM TÜRKYILMAZ